مهاجم با تجربه تیم شهرداری تبریز گفت: تراکتور سوای از بعد فنی با حضور هوادارانش از ابتدای بازی با نتیجه یک بر صفر از الجزیره جلو است.


علی علیزاده عنوان کرد: بازی روز دوشنبه با شهرداری بندرعباس خیلی سخت است ولی برای صعود به لیگ برتر باید این تیم را شکست دهیم.

وی در رابطه با درگیری های رخ داده در یاسوج اظهار کرد: در آن بازی من به یاسوج نرفته بودم ولی تا جایی که شنیدم با تیم شهرداری تبریز بد رفتار شده است و این اتفاقات در روحیه بچه ها و نتیجه بازی تأثیر منفی گذاشته بود.

این بازیکن در خصوص بازی در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهرداری تبریز بیان کرد: به دلیل بازی های آسیایی تیم تراکتورسازی زمین ورزشگاه یادگار امام را به ما ندادند و ما هم چاره ای جز بازی در ورزشگاه خودمان نداریم که کیفیت مطلوبی دارد.

وی افزود: تیم ما در زمین بازی می کنند و در صورتیکه چمن صاف نباشد نمی توانیم بازی روان و مورد علاقه خود را انجام دهیم.

وی درباره ی آینده تیم شهرداری تبریز و صعود این تیم به لیگ برتر خاطرنشان کرد: هنوز شش بازی تا پایان لیگ دسته اول مانده است و باید بهترین عملکرد را در بازی های آتی داشته باشیم تا در پایان به لیگ برتر صعود کنیم.

بازیکن سابق تراکتورسازی تبریز در خصوص بازی سخت این تیم مقابل الجزیره امارات گفت: بزرگترین حسن تراکتور هوادارانش هستند این تیم با حمایت طرفدارانش می تواند هر مانعی را از جلو راه بردارد.

علیزاده اضافه کرد: خیلی می خواستم با پیراهن تراکتور در آسیا بازی کنم ولی بنا به دلایلی نشد، به هر حال برای تیم تراکتور در این رقابت ها آرزوی موفقیت دارم.


تاريخ : ٦ اسفند ۱۳٩۱ | ۱٢:۳۱ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ