بازرس سازمان لیگ برتر فوتبال کشور گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا با کسی شوخی ندارد و تماشاگران تراکتورسازی باید نسبت به رفتارشان مراقب باشند.


آرش جابری گفت : AFC در اجرای قوانین خود با کسی شوخی نداشته و در صورت تخلف به دادن تذکر و یا گرفتن تعهد اکتفا نکرده و جریمه سنگین مالی و محرومیت از میزبانی اقدام خواهد کرد.وی افزود: سوابق AFC نشان میدهد که تماشاگران تیمهایی که قوانین این کنفدراسیون را رعایت نکردهاند را از میزبانی محروم کرده است که نمونه بارز آن تیمی از کشور تایلند بود که به سبب تخلفات تماشاگرانش ضمن جریمه مالی از میزبانی محروم شد.

بازرس اتحادیه فوتبال کشور افزود: لیست اقلام ممنوعه ورود به ورزشگاه که در چند روز گذشته به کرات از  رسانه ها اعلام شده، نباید به هیچ عنوان توسط تماشاگران وارد ورزشگاه شود. ضمن اینکه پرتاب اشیا به میدان، شعار های توهین آمیز و حتی شادیهای نامتعارف میتواند تراکتورسازی را در میزبانیهای آتی با مشکلاتی مواجه کند.سرپرست سابق تیم تراکتورسازی و ماشین سازی ضمن آرزوی توفیق برای نماینده آذربایجان در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا اظهار داشت: تماشاگران تراکتور سازی میتوانند با رفتار خوب خود به عنوان پدیده امسال لیگ قهرمانان آسیا معرفی شده و موجب سرافرازی آذربایجان و ایران در آسیا شوند. بازی تراکتورسازی با الجزیره امارات ساعت 16.30 روز سه شنبه هشتم اسفند در ورزشگاه یادگار امام (سهند) تبریز برگزار خواهد شد.این نخستین حضور یک تیم آذربایجانی در رقابتهای باشگاههای آسیا است. تراکتورسازی در این رقابتها با تیم الجزیره امارات، الجیش قطر و الشباب عربستان همگروه است.دو تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان دیگر نمایندگان ایران در رقابتهای آسیایی هستند، اما زمان بازی تراکتورسازی نسبت به دو تیم دیگر ایرانی زودتر بوده و تیم تبریزی به عنوان نخستین نماینده ایران گام در رقابتهای لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا خواهد گذاشت.

 

فارستاريخ : ٦ اسفند ۱۳٩۱ | ٧:٤۸ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ