لحظه شماری برای اولین حضور آسیایی / بلیط فروشی از ساعت 9 صبح فقط 3 هزار تومان

مدیریت واحدی مسئولیت تصمیم گیری را عهده دار است ، بنابر این تا آخرین صندلی خالی بلیط فروشی انجام خواهد گرفت

  مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجانشرقی در مورد شرایط بلیط فروشی وتمهیدات لازم برای رفاه تماشا گران درروز بازی با الجزیره امارات به سوالات مختلف پاسخ داد.


نحوه بلیط فروشی ؟

از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 8 اسفند ماه در محل های مشخص شده در محوطه ورزشگاه بلیط فروشی آغاز خواهد شد ومبلغ آن سه هزار تومان است وطبقه اول ودوم هم از هم مجزا نشده و علاقمندان می توانند با آرامش خاطر وارد ورزشگاه شوند .

 

 

تعداد بلیت فروشی ؟

با توجه به اینکه یک مدیریت واحدی مسئولیت تصمیم گیری را عهده دار است ، بنابر این تا آخرین صندلی خالی بلیط فروشی انجام خواهد گرفت و با تشخیص این مدیریت در زمان لازم در های ورزشگاه بسته خواهد شد ، البته طبق تصمیمات اتخاذ شده از طریق صدا وسیمای استانی اطلاع رسانی لحظه به لحظه از تعداد تماشا گران حاضر در ورزشگاه از جهت تکمیل شدن ظرفیت ورزشگاه صورت خواهد گرفت ومردم می توانند از این طریق از آخرین وضعیت استادیوم با خبر باشند ، اینرا هم اضافه کنم که جایگاه ویژه که در بازی های لیگ مورد استفاده قسمتی از تماشا گران قرار می گرفت در این بازی اختصاص به میهمانان دعوتی ومسئولین مختلف خواهد بود.


کمبود مواد غذایی وآب اشامیدنی ونگرانی مردم ؟

در اینرابطه هر چند انتقال بعضی مواد از بیرون ممنوع می باشد ، اما به اطلاع همه تماشاگران عزیز می رسانم که علاوه بر بوفه های داخل ورزشگاه که به حد کافی از نظر مواد غذایی واشامیدنی آماده گی خواهند داشت ، از طرف کارخانجات تولیدی اکیپ های سیار نیز در خیابانهای منتهی به ورزشگاه مواد غذایی وآشامیدنی به حد کافی به قیمت مناسب در اختیار مردم قرار خواهند داد ، همچنین ایستگاه های صلواتی نیز مستقر خواهند شد ،لازم به توضیح است که اب اشامیدنی موجود در لوله کشی های استادیوم اخیرا با احداث یک تصفیه خانه مدرن حتی به جرات می توان گفت کیفیتی بالاتر از حد تصور، قابل استفاده می باشد وتماشاگران از جهت آب اشامیدنی نگرانی نداشته باشند . البته سرویس های بهداشتی سیار را هم باید به امکانات در نظر گرفته شده اضافه کنیم .

ID کارت های خبرنگاران ؟

در جلسه کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی که فردا ساعت 11 صبح در محل هتل ائل گلی تبریز برگزار خواهد شد به احتمال زیاد این کارت ها تحویل خبرنگاران خواهد شد .

خبرنگاران شبکه الجزیره اسپورت

خبرنگاران شبکه ورزشی الجزیره از امروز در سطح شهر تبریز و میزان شور و شوق مردم راپیش از بازی های آسیایی به تصویر خواهند کشید . حساسیت بسیار بالای این بازی با توجه به شور و شوق هواداران تراکتورسازی موجب گردیده است که شبکه تلویزیونی الجزیره اسپورت از امروز شروع به ضبط برنامه های خود نماید .

 

 


تاريخ : ٦ اسفند ۱۳٩۱ | ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ