هواپیمای اختصاصی تیم الجزیره امارت حریف تراکتور در فرودگاه تبریز به زمین نشست.

بقیه در ادامه مطلب


مدیر کل فرودگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی گفت: هواپیمای اختصاصی تیم الجزیره امارت ساعت 22.30 شب گذشته در فرودگاه تبریز به ز‌مین نشست.

علی رستمی وایقان افزود: تیم الجزیره با هواپیمایی اختصاصی از نوع ای- تی- یازی 70 که داری ظرفیت 72 نفری است ‌به ‌تبریز آمدند.

وی با اشاره به اینکه 46 نفر از طریق این هواپیما و در قالب تیم الجزیره و همراهان آن وارد فرودگاه تبریز شده‌اند گفت: این هواپیما از فرودگاه شهر الجزیره امارات به مقصد فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز پرواز کرده است.

تراکتور که در گروه A با تیم‌های الشباب امارات، الجیش قطر و الجزیره امارات همگروه است هشتم اسفند در ورزشگاه خانگی خود از تیم الجزیره پذیرایی می‌کند.

الجزیره امارات برخلاف تراکتورکه نخستین حضورش در لیگ قهرمانان آسیا را تجربه می‌کند تاکنون پنج بار در لیگ آسیایی حضور داشته است.

دور برگشت مرحله گروهی نیز بیست و یکم فروردین و چهارم و 11 اردیبهشت سال آینده و به ترتیب مقابل تیم‌های الشباب در تبریز، الجیش در تبریز و الجزیره در ابوظبی برگزار می‌شود.

تیم تراکتور با صعود به لیگ قهرمانان آسیا، روز سه‌شنبه در ورزشگاه 70 هزار نفری یادگار (سهند) تبریز در نخستین بازی خود از این سری از مسابقان به مصاف حریف اماراتی خود تیم الجزیره خواهد رفت.تاريخ : ٧ اسفند ۱۳٩۱ | ۱:٢۱ ‎ق.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ