به فوتبال ایران و بخصوص تبریز علاقه مند شدم چون رسول خطیبی چندین بار از تعصب و شور و شوق خاص ترک ها به فوتبال برای تعریف کرده بود.


بازیکن جوان و ملی پوش تیم الجزیره در مورد تراکتورسازی و شرایط این بازی گفت: با توجه به سردی هوا و تعریفی که از تماشاگران این تیم شنیده ایم بازی سختی پیش رو داریم.

"عبداله خمیس الخماری" بازیکن جوان و ملی پوش تیم فوتبال الجزیره امارات بعد از حضور در تبریز درپاسخ به اینکه بازی با تراکتورسازی را چگونه می بینید گفت: با توجه به سردی هوا و تعریفی که از تماشاگران تراکتورسازی شنیده ایم و با توجه به حضور صد هزار نفریشان در بازی های این تیم واقعا بازی سختی خواهیم داشت.

وی افزود: البته ما هم با توجه به حضور بازیکن خوب اروپایی و آسیایی و منتخبی از بازیکنان ملی پوش و با تجربه اماراتی با آمادگی تمام در تبریز حضور یافته ایم و طی چند هفته اخیر بارها از سوی کادر فنی نکات لازم به ما گشزد شده است.

بازیکن ملی پوش الجزیره در مورد وضعیت تیم تراکتورسازی نیز گفت: فقط این را میدانم که این تیم به تازگی به لیگ برتر ایران صعود کرده است و جزو محبوبترین تیم های ایران هست.البته در مورد هوادران این تیم و نیز تعصب خاص بازیکنانش هم مطالبی را در سایت کنفدراسیون آسیا خوانده
خمیس در مورد فوتبال تبریز نیز گفت: خوشبختانه چندین سال است که فوتبال تبریز را به خوبی میشناسم و میدانم که بسیاری از بازیکنان ملی پوش و نامی ایران از این شهر برخواسته اند.

وی در ادامه گفت: چندین سال پیش با رسول خطیبی در امارات آشنا شدم و از طریق وی به فوتبال ایران و بخصوص تبریز علاقه مند شدم چون رسول چندین بار از تعصب و شور و شوق خاص ترک ها به فوتبال برای تعریف کرده بود.

بازیکن ملی پوش الجزیره امارات در ادامه افزود: زمانی که در تیم نوجوانان الظفره بازی میکردم با حمایت رسول خطیبی و پیشنهاد وی به سرمربی وقت تیم بزرگسالان در تمرینات این تیم شرکت کردم و روز به روز پله های ترقی را طی کردم و همیشه خودم را مدیون این بازیکن خوب و با اخلاق تبریزی میدانم

آناجتاريخ : ٧ اسفند ۱۳٩۱ | ٩:٢۸ ‎ق.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ