به نظر شما بازی فردا چند تماشاگر را به ورزشگاه یادگار می‌کشاند؟ آیا تراکتوری‌ها فردا رکوردشکنی می‌کنند؟


سایت گل- شمارش معکوس برای اولین بازی آسیایی تراکتور آغاز شده است. امروز و فردا تمام شهر تبریز در تب و تاب برگزاری دیدار تراکتورسازی و الجزیره امارات است. اولین گام تیم پرهوادار آذربایجان در لیگ قهرمانان آسیا.

با وجود این‌که مسئولان اعلام کرده بودند برای این دیدار فقط 50 هزار بلیت به فروش خواهد رسید، پیش‌بینی می‌شود تعداد تماشاگرانی که راهی ورزشگاه یادگار امام می‌شوند بسیار بالاتر از این عدد باشد. تا جایی که حتی این بازی می‌تواند رکورد پرتماشاگرترین بازی لیگ قهرمانان را جابه‌جا کند.

تراکتور در اولین فصل بازگشتش به لیگ برتر در هر بازی حداقل 70 هزار تماشاگر را به ورزشگاه می‌کشاند. تا جایی که حتی بازی این تیم مقابل فجرسپاسی شیراز با 100 هزار تماشاگر برگزار شد. در سال‌های بعد تعداد تماشاگران تراکتور در لیگ برتر روند نزولی به خود گرفت و در دو دوره اخیر تراکتوری‌ها به اندازه سال اول از بازی‌های تیم‌شان استقبال نکرده‌اند.

اما اولین بازی در لیگ قهرمانان دوباره همان شور و شوق را به آذری‌ها بازگردانده است. به نظر شما بازی فردا چند تماشاگر را به ورزشگاه یادگار می‌کشاند؟ آیا تراکتوری‌ها فردا رکوردشکنی می‌کنند؟ آیا عنوان «پرتماشاگرترین بازی لیگ قهرمانان» از فردا به تراکتور- الجزیره خواهد رسید؟ شما نظر بدهید.تاريخ : ٧ اسفند ۱۳٩۱ | ٥:٤۳ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ