لوئیس میلا گفت، در اولین بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه زیادی حاضر شده و تمام تلاشش را می‌کند که مدیران باشگاه اماراتی را برای ابقایش راضی کند.


"لوئیس میلا" سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال الجزیره امارات در نشست خبری قبل از بازی در جمع خبرنگاران گفت: در اولین بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه زیادی حاضر شده و تمام تلاشش را می‌کند که مدیران باشگاه اماراتی را برای ابقایش راضی کند.
  سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات که برای دیدار با تراکتورسازی در اولین دیدار رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در تبریز به سر می‌برد، در نشست خبری پیش از این بازی گفت: تراکتورسازی برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کرده و مطمئنا انگیزه‌های زیادی خواهد داشت. این تیم همچنین برابر تیم خوب ما قرار گرفته که این انگیزه حریف را بیشتر می‌کند.

در ادامه خبرنگاری از میلا پرسید، با توجه به این که تنها چهار روز است، هدایت الجزیره را بر عهده گرفته، آیا شناختی از این تیم و بازیکنانش دارد؟ وی پاسخ گفت: مربی قبلی تلاش‌های زیادی برای این تیم انجام داده بود ولی ما فلسفه جدیدی داریم که آن را پیاده می‌کنیم.

سرمربی الجزیره همچنین در پاسخ به سوالی درباره میزان شناختش از تیم‌های اماراتی هم گفت: تاکنون تجربه مربیگری در امارات را نداشتم ولی فکر می‌کنم تجربه کافی را در تیم‌های پایه این کشور دارم. تمام تلاشم را می‌کنم که با عملکردم مدیران باشگاه را برای ابقایم راضی کنم.

وی در پایان صحبت‌هایش با بیان این که فردا در اولین بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا با انگیزه زیادی حضور پیدا می‌کند، گفت که الجزیره برای دیدار با تراکتورسازی هیچ محروم و مصدومی ندارد.

ریکاردو اولیویرا، بازیکن تیم فوتبال الجزیره امارات که شباهت اسمی هم با سرمربی تراکتورسازی دارد، در نشست خبری پاسخگوی سوال خبرنگاران بود. خبرنگاری از وی پرسید که آیا صحت دارد که او گفته است، به خاطر میزبانی بد استقلال در سال گذشته دوست نداشته به ایران بیاید؟ وی با رد این خبر گفت: چنین چیزی را نگفته بودم. به ایران آمدم تا بهترین بازی‌ام را ارائه دهم و امیدوارم که همان نتیجه‌ای را که سال پیش برابر استقلال گرفتیم، تکرار کنیم.تاريخ : ۸ اسفند ۱۳٩۱ | ۱٢:٠٩ ‎ق.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ