سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت‌، انگیزه بسیار زیادی برای حضور در اولین بازی در لیگ قهرمان آسیا دارد و می‌خواهد از این امتحان سخت با پیروزی خارج شود.

 


"تونی اولیویرا" در نشست خبری پیش از نخستین دیدار تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا برابر الجزیره امارات گفت: فردا اولین بازی‌مان را در لیگ قهرمانان آسیا انجام می‌دهیم که برای همه هواداران و بازیکنان ما رخداد تازه‌ای است. بازی فردا امتحان سختی برای ماست ولی این سختی باعث نمی‌شود که انگیزه‌مان را از دست دهیم.


ی افزود: بازی سختی داریم ولی با انگیزه زیادی که داریم، مطمئن هستیم که نتیجه‌ لازم را کسب می‌کنیم. از هواداران‌مان هم می‌خواهم که با حمایت از ما به حریف هم احترام بگذارند. اگر در این بازی پیروز شویم، باید جشن بگیریم و شادی کنیم. پس از الجزیره با نمایندگان قطر و ازبکستان هم بازی داریم. فوتبال باعث می‌شود که ارتباطات ما با سایر کشورها بهتر شود.

سرمربی تراکتورسازی همچنین گفت: از بازی آسیایی‌مان که بگذریم، در لیگ برتر هم حضور داریم و تلاش می‌کنیم که در هر دو جام نتایج خوبی را بگیریم. می‌دانیم که حریف نقاط قوتی دارد که می‌تواند برای ما مشکل‌ساز شود. به همین دلیل سعی می‌کنیم که با قدرت تیمی خود نقاط قوت حریف را خنثی کنیم.

 

اولیویرا در پاسخ به سوالی درباره شرایط جوی تبریز در روز بازی هم گفت: دیروز در تبریز برف آمد ولی امروز هوای اینجا مثل هوای دوبی است! بنابراین نمی‌شود، درباره تاثیر شرایط جوی حرفی زد.

در ادامه خبرنگاری از سرمربی تراکتورسازی پرسید که تغییر سرمربی الجزیره که چند روز پیش اتفاق افتاد، چقدر در روند حرکتی حریف تاثیر می‌گذارد. وی در پاسخ گفت: فکر نمی‌کنم که سرمربی الجزیره در چند روزی که به این تیم آمده، بتواند تغییرات چندانی را در تاکتیک تیمش انجام دهد. ما با تمام توانی که داریم، می‌خواهیم برابر حریف کم نیاوریم.

وی افزود: سعی می‌کنیم که بازی را روی زمین پیش ببریم ولی اگر در روند مسابقه مشکلی پیش بیاید، از روش‌های دیگری هم استفاده می‌کنیم. مطمئنم همه بازیکنان حواس‌شان به حساسیت بازی هست و می‌دانند که نتیجه‌ بازی از هر چیزی مهم‌تر است. سعی می‌کنیم با روحیه بالایمان حریف را با شکستش غافلگیر کنیم.

اولیویرا در ادامه تاکید کرد که هواداران تراکتورسازی باید به ورزشگاه بیایند تا این تیم را تشویق کنند: از هواداران می‌خواهیم یک بار دیگر ما را حمایت کنند تا با یک برد شیرین جشن بگیریم.

وی در پایان برای تیم‌های سپاهان و استقلال، دو نماینده دیگر ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.تاريخ : ۸ اسفند ۱۳٩۱ | ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ