تونی اولیویرا پس از پیروزی 3 بر یک تراکتور مقابل الجزیره در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: امروز بازی خوبی انجام دادیم در اولین بازی آسیایی توانستیم نتیجه خوبی به دست آوریم. توانستیم به آن چیزی که در فوتبال خیلی مهم است یعنی کسب نتیجه پرگل دست یابیم.


وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی کار کردیم. بازیکنان حواسشان جمع بود. از قبل هماهنگ کرده بودیم و به بازیکنان اطلاع داده بودیم. با صحبت‌هایی که کرده بودیم روحیه خیلی خوبی به بازیکنان داده بودیم. گفته بودیم به خودشان اعتماد داشته باشند، هرکس به خصوصیت خودش اعتماد داشته باشد. مثل همیشه بازیکنان بودند که نتیجه را گرفتند. امروز روز روشنی برای ما و تراکتور بود. این برد را تبریک می‌گویم. توانستیم از تیمی که برایمان کمی مشکل‌ساز بود رد شویم، هر لحظه الجزیره می‌توانست نتیجه را عوض کند اما ما در آخر بردیم. امروز تیم ما خوب حساب شده و با برنامه کار کرد و از همه بازیکنان راضی هستم.

سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: من در 34 سال مربی‌گری‌ام فقط یک‌بار 120 هزار تماشاگر دیدم اما امروز هواداران فوق‌العاده بودند. هواداران واقعا پشتیبان ما بودند و کمک کردند تیم ما رو به جلو حرکت کند. با وجود مشکلاتی که هواداران از صبح داشتند اما کمک زیادی به ما کردند و باید در شادی ما سهیم باشند.

اولیویرا افزود: یک دوی مارتن داریم و از یک امتحان صد متری سخت رد شدیم. حالا باید برای نفت آماده شویم. همیشه خوب است که خوب شروع کنیم. 2 بازی خارج از خانه در آسیا داریم. در بازی‌های آسیایی را می‌بندیم و در لیگ برتر را باز خواهیم کرد. بازی‌های آینده لیگ خیلی مهم و پرقیمت است. حواسمان برای لیگ جمع خواهد شد.

سرمربی تراکتور در حالی که قصد ترک سالن را داشت، گفت: خیلی زود نشست را به پایان رساندید و حرف آخر باید بگویم تماشاگران یک‌دل و یک صدا حمایت کردند، بزرگ‌ترین قدرت تراکتور هواداران هستند. بدون آنها هیچی نیستم. کاملا در اختیار تماشاگران و هواداران هستم.

وی درباره بازی دادن به مسعود ابراهیم‌زاده خاطرنشان کرد: امسال خیلی بیشتر از فصل قبل بازی کرد، در فصل‌های قبل کمتر بازی می‌کرد بازیکنان باید آماده باشند تا بازی کنند.

اولیویرا در مورد اینکه فصل بعد تمدید می‌کند تصریح کرد: حواسم کاملا متوجه تراکتورسازی است با جایی صحبت نکردم شایعه کرده بودند پرسپولیس اما فقط شایعه بود. حالا زمان داریم و بعدا با باشگاه صحبت خواهم کرد.

وی ادامه داد: شادی من شاید شبیه خنده نباشد، وقتی کار ما درست انجام می‌شود و نتیجه بدهد کاری نداریم.تاريخ : ٩ اسفند ۱۳٩۱ | ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ