داوران ایرانی که این همه انتقاد می‌شنوند واقعا از این داور چینی سرتر هستند. این داور مثل جنس‌های چینی اورجینال نبود و فکر می‌کنم سوتش هم چینی بود


محمد ابراهیمی یکی از بازیکنان خوب تراکتورمقابل الجزیره بود. گوش سرعتی تراکتور یا همان اف- 14 ترکها درباره برد مقابل الجزیره می‌گوید: «الجزیره دفاعی بازی نکرد و همین موضوع باعث شد ما بتوانیم روی دروازه این تیم فشار بیاوریم و بازی همیشگی‌مان را انجام بدهیم. البته 10،15 دقیقه اول کمی استرس داشتیم. آن هم به این دلیل که هواداران بسیاری به ورزشگاه آمده بودند و می‌ترسیدیم که نکند جلوی چشم این هواداران پرشور گلی دریافت کنیم. رفته‌رفته سوار بازی شدیم و دیدید که چگونه توانستیم الجزیره را ببریم. یک بازی سراسر هجومی انجام دادیم و با سه گل الجزیره را بردیم.»

محمد ابراهیمی در دقیقه 85 از سوی داور چینی اخراج شد. او درباره این اخراج می‌گوید: «نمی‌دانم چرا داور مرا اخراج کرد. هنوز هم نمی‌توانم این تصمیم او را هضم کنم. بازیکن حریف 10 متر آویزان من شد و بعد مرا هل داد. تازه یک لگد هم به من زد و ایستاد تا داور پنالتی‌اش را بگیرد اما داور چینی در کمال تعجب به من کارت زرد داد. آن هم به دلیل تمارض. در نیمه اول و روی گل سیدصالحی هم کفش من از پایم در آمد. داور سوت شروع بازی را زد، در حالی که من داخل زمین الجزیره بودم. این داور حرکتی آماتور انجام داد. او باید اول می‌دید بازیکنی از ما در زمین الجزیره حضور ندارد و بعد سوت آغاز بازی از وسط زمین را می‌زد. تازه آمد و به خاطر اشتباه خودش یک کارت هم به من داد. داوران ایرانی که این همه انتقاد می‌شنوند واقعا از این داور چینی سرتر هستند. این داور مثل جنس‌های چینی اورجینال نبود و فکر می‌کنم سوتش هم چینی بود. ضمن اینکه گلی که الجزیره وارد دروازه ما کرد مشکوک بود و به نظر خیلی‌ها بازیکن حریف در آفساید قرار داشت.»

محمد ابراهیمی در ادامه می‌گوید: «با این داوری مشکوک تازه فهمیدیم تراکتور در آسیا هم دشمنان خاص خودش را دارد. این اتفاقاتی که پیش آمد چنین مساله‌ای را اثبات کرد. امیدوارم این مشکلات حل شود اما واقعا خوشحالم که در روز استقبال پرشور و فوق‌العاده مردم سربلند بودیم. همین جا از تمام مردم تشکر می‌کنم و دست تک‌تک آنها را می‌بوسم. آنهایی که شب قبل از بازی به ورزشگاه آمدند و در سرما شب سختی را گذراندند. به نظر من این سه امیتاز را سکوها گرفتند نه ما بازیکنان داخل زمین. این مردم آذربایجان بودند که این برد را به دست آوردند و مثل همیشه یک حماسه دیگر را رقم زدند.»

محمد ابراهیمی درباره شادی گل کاظمیان که او هم در آن سهیم بود می‌گوید: «در آن جو و شور و هیجان ما هم نتوانستیم خودمان را کنترل کنیم و خودجوش این شادی گل را انجام دادیم. این شادی گل با هماهنگی نبود. ضمن اینکه لزگی هم نرقصیدیم بلکه مثل کره‌ای‌ها رقصیدیم.»

گلتاريخ : ۱٠ اسفند ۱۳٩۱ | ۱:٠٧ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ