موفقیت در یک مسابقه کامل و تمام نمی شود. کاری که ما در آسیا شروع کردیم در همین مرحله اول ۶ پله دارد که ما توانستیم پله اول را بالا برویم و رقبایمان نتوانستند.


نگاه به گذشته بد نیست و مرور کردن یک تجربه است اما اگر فقط به پله ای که پیمودیم فکر کنیم و به جای فکر کردن و آماده شده برای پله دومی فقط جشن و سرور پله اولی بگیریم حتما شکست می خوریم.

الان تمام تیمها دنبال این هستند که تیم تیراختور را از مقام اولی به زیر بکشند و تیمهایی که مقابل تیم تیراختور بازی خواهند کرد تمام نیروی خود را خواهند گذاشت. چند روز از بازی تیم تیراختور و الجزیره امارات گذشته و همچنان هواداران غرق در این پیروزی هستند. اشتباه نکنبد. ما هنوز در آسیا خوب ندرخشیده ایم. پنج بازی حساس دیگر باقی است و پایان بازیها نمره ما و بازیکنان در دور اول مشخص می شود. اگر نمره خوبی گرفتیم به مرحله بعد که مرحله سخت تری هست وارد شویم. تیم تیراختور روی کاغذ مدعی قهرمانی نیست اما کافیست بخواهیم تا قهرمان آسیا شویم.

نیروی های جدید به تیم وارد خواهند شد.

اگر تیم تیراختور به مرحله بعد صعود کند فرصت این را داریم تا به نیروی خود اضافه کنیم و پرقدرتتر ظاهر شویم. در آمدهای باشگاه به خاطر حضور هواداران آنقدر خواهد بود که حداقل یک بازیکن طراز اول بگیرد تا در ماراتن آسیا کمبودی با خاطر مصدومیت و یا اخراج بازیکنان نداشته باشیم. دیدار بعد محمد ابراهیمی نمی تواند در آسیا بازی کند و از حالا باید به فکر یک جایگزین خوب بود. هر لحظه یک اتفاق خاص می تواند برای ما بسیار گران تمام شود.

بازیکنان تیراختور دیگر مصاحبه نکنند


گفتنی ها در خصوص بازی تیراختور- الجزیره گفته شده و نباید این تعریفها تکراری شود . و باریکنان به جای استراحت و ریکاوری و آماده شدن برای بازیهای بعد وقت و فکر خود را برای مصاحبه با رسانه ها بگذارند.
تراکتور اف سیتاريخ : ۱٢ اسفند ۱۳٩۱ | ۱٠:٤٢ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ