قاسم دهنوی هافبک تیم فوتبال تراکتور گفت: جو ورزشگاه یادگار (سهند) به شکلی است که هر بازیکنی در تبریز شوکه می‌شود.


قاسم دهنوی درمورد غیبتش در دیدار مقابل الجزیره به دلیل محرومیت و پیروزی پرگل تراکتورسازی در این مسابقه گفت: خدا را شکر تیم ما آنقدر خوب است که اگر یک بازیکن نباشد مشکلی به وجود نمی‌آید. بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و با توجه به شرایط ورزشگاه و حمایت هواداران همه چیز دست به دست هم داد تا 3 امتیاز این دیدار را کسب کنیم. در نیمه اول چندان خوب نبودیم اما در نیمه دوم کاملا مسلط به بازی شدیم. بازیکنان همه به دنبال رسیدن به هدف خود هستند و تمام تلاششان را انجام می‌دهند.

وی در مورد اینکه آیا تیمی می‌تواند در تبریز حریف تراکتورشود، اظهار داشت: صد درصد هر تیمی در تبریز و در حضور این هواداران پرشور دچار مشکل می‌شود. شرایط یادگار امام به شکلی است که بازیکنان هر چقدر اسمی و باتجربه باشند وقتی این هواداران را می‌بینند شوکه می‌شوند. اگر می‌شد شرایطی فراهم کرد که برخی از هواداران برای حمایت از تراکتورسازی در بازی‌های خارجی نیز ما را همراهی می‌کردند خیلی خوب می‌شد.

هافبک تراکتور درمورد وضعیت تیمش در رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: شرایط در لیگ برتر بسیار سخت و حساس است. در مقایسه با استقلال و سپاهان کار سخت‌تری داریم. ما در 3 دیدار بیرون از خانه به میدان می‌رویم و استقلال تنها 2 بازی خارج از خانه دارد. باید بازی‌هایمان را مرحله به مرحله جلو ببریم و به فکر پیروزی در هر مسابقه‌ای که پیش رو داریم باشیم. بازی 2 هفته بعد ما مقابل استقلال حساسیت بسیار زیادی دارد و می‌تواند تکلیف قهرمان را تا حد زیادی مشخص کند. این بازی 6 امتیازی است. امیدوارم مقابل استقلال نتیجه بگیریم تا رقابت در صدر جدول قشنگ‌تر شود. اگر استقلال نتیجه بگیرد و فاصله‌اش را زیاد کند حساسیت‌ها از بین می‌رود. امیدوارم ما برنده بازی مقابل استقلال باشیم.

وی در مورد دیدار مقابل نفت تهران گفت: نفت تهران تیم بسیار خوب و منسجمی است که در نیم‌فصل دوم جزو سه تیم اول از لحاظ کسب امتیاز بوده است. آنها کادر فنی بسیار خوب و باهوشی دارند. به هر حال در خانه بازی می‌کنیم و باید نتیجه لازم را کسب کنیم. 

دهنوی در مورد مشکلات مالی که این روزها باشگاه تراکتور با آن روبرو است عنوان کرد: تمامی تیم‌ها مشکلات مالی دارند اما باید به بازیکنان از این بابت کمک شود. وقتی مشکلات مالی وجود دارد کیفیت فنی بازیکنان دچار افت می‌شود. چندی پیش در جلسه‌ای با بازیکنان و مدیریت تیم در مورد این موضوع صحبت شد و درخواست کردیم به فکر تیم باشند. قول‌هایی دادند و قرار شد تا روز چهارشنبه و قبل از دیدار مقابل الجیش قطر مقداری از قرارداد به بازیکنان پرداخت شود. با توجه به مشکلات مالی که در جامعه وجود دارد بازیکنان هم از این بابت دچار مشکل شدند. خیلی از بازیکنان دغدغه هایی دارند که اگر آن ها حل نشود روی کارشان تأثیر می گذارد. امیدوارم هرچه زودتر این مشکلات حل شود.

 

فارستاريخ : ۱۳ اسفند ۱۳٩۱ | ۱٠:٠٤ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ