سرمربی تیم نفت تهران گفت: اگر مثل ترکها ها با تعصب باشم می گویم سپاهان قهرمان است ولی در حالت کلی هر سه تیم شایسته قهرمانی هستند.


سرمربی تیم نفت تهران در کنفرانس خبری پیش از بازی با تراکتورگقت: از اینکه به شهر تبریز آمده ام بسیار خوشحالم و قبل از هر چیز، پیروزی تیم تراکتور مقابل الجزیره امارات را به مسئولین و هواداران پر شمار این تیم تبریک می گویم و آرزو می کنم در ادامه دیدار ها هم نتایج لازم را کسب کند.

وی در مورد شرایط تیم نفت تهران اظهار کرد: تیم ما از نظر فنی شرایط بسیار خوبی را داراست و اگر تماشاگران تراکتور را داشتیم، یکی از مدعیان اصلی قهرمانی بودیم.

وی ادامه داد: تراکتور واقعا بازی‌های خوب و تاکتیکی را ارائه می‌دهد و بازیکنان توانایی دارد. آنها با برنامه بازی و تاکتیکی عمل می‌کنند و بازی را برای حریف سخت می‌کنند ولی ما نیز با توجه به بازیکنان خوبی که داریم سعی می‌کنیم، فوتبال خوبی را ارائه دهیم.

ابراهیم‌زاده بیان کرد: تیم ما تلاش دارد تا فوتبال خوبی را انجام داده و جایگاه مناسبی را در جدول رده‌بندی داشته باشد. در نیم فصل اول کمی به مشکل برخوردیم ولی در نیم فصل دوم خوب شده‌ایم. در هفته‌های آینده با تیم‌های بالای جدول بازی خواهیم داشت و به نظرم این دیدارها 6 امتیازی است.

وی در خصوص شانس قهرمانی تیم های مختلف گفت: اگر مثل ترکها  با تعصب باشم می گویم سپاهان قهرمان است ولی در حالت کلی هر سه تیم شایسته قهرمانی هستند و از تجربه های خود در بازیهای هم می توانند استفاده کنند.
 

سرمربی تیم نفت تهران درباره محرومان و مصدومان این بازی بیان کرد: محسن یوسفی برای بازی فردا محروم است ولی مصدومی برای بازی فردا نداریم.

وی در پاسخ به اینکه آیا نفت بازی جوانمردانه ای را مقابل تراکتور انجام خواهد داد، خاطرنشان کرد: در باشگاه نفت، ما برای مبارزه با تمارض بازیکنان علاوه بر جریمه های داور جریمه هایی را نیز خودمان در نظر می گیریم و بازیکنان ما فوتبال جوانمردانه ای ارائه می دهند.

سرمربی نفت تهران درباره پیشنهاد سرمربیگری از تیم تراکتور در ابتدای این فصل گفت: چون به نفت تهران یک روز قبل از پیشنهاد تراکتور قول داده بودم، به همین خاطر به تیم نفت تهران رفته و با قرارداد بستم.

ابراهیم زاده با انتقاد از اینکه باشگاه تراکتورکنفرانس های پیش از بازی را در باشگاه خود برگزار می کند خواستار بهبود کیفیت محل کمپ این باشگاه برای برگزاری این کنفرانس های خبری شد.

 تاريخ : ۱٤ اسفند ۱۳٩۱ | ٩:۱٦ ‎ق.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ