سرمربی تیم تراکتور گفت: تنها 7 بازی از لیگ باقی مانده است و برای کسب قهرمانی، هر بازی برای ما حکم فینال را دارد.


تونی الیویرا در نشست خبری پیش از بازی با نفت تهران اظهار داشت: ما تصمیم گرفته تا در لیگ برتر عنوان قهرمانی را کسب کنیم و به همین دلیل همه ی 7 بازی باقی مانده در لیگ برتر، برای ما حکم فینال را دارد.

وی ادامه داد: در لیگ ایران هیچ بازی آسانی وجود ندارد و دیدار با تیم نفت هم برای ما چندان آسان نخواهد بود. بازی فردا برای تراکتور از بازی با استقلال مهم‌تر است و برای همین تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد. نفت تهران مدافعان بسیار خوبی دارد و در ضدحملات سریع کار می‌کند. آنها بازیکنان خوبی دارند ولی ما نیز تمام تلاش‌مان را برای کسب سه امتیاز انجام خواهیم داد.

سرمربی پرتغالی تیم تراکتور در خصوص اظهار نظر بازیکنان تیم نفت تهران در مورد بازی فردا گفت : ما فردا در بازی ثابت خواهیم کرد که چه تیمی هستیم و با انگیزه تمام برای کسب سه امتیاز بازی خواهیم کرد. بازیکنان ما برای کسب سه امتیاز این مسابقه خواهند جنگید و بعد از اتمام این بازی به بازی با استقلال فکر می کنیم.

وی درباره بازیکنان دو اخطاره تیمش نیز بیان کرد: به خاطر بازیکنانی که خطر سه کارته شدن تهدیدشان می‌کند، هیچ ترسی نداریم و بیشتر تمرکزمان روی بازی با نفت است. بازی با نفت در وسط هفته انجام می‌گیرد و برای همین انتظار حضور پرشور هواداران مانند بازی مقابل الجزیره امارات را نداریم. درست است که بازی با الجزیره هم وسط هفته بود ولی این بازی با همه بازی‌ها متفاوت بود که منجر به افتخارآفرینی تراکتوری‌ها شد.

اولیویرا درباره مشکلات مالی باشگاه تراکتور گفت: شهری مثل تبریز باید آنقدر اسپانسر داشته باشد که تیم تراکتور را مورد حمایت قرار دهد. مشکلات زیادی داریم و از همه خواسته‌ایم تا به تراکتور کمک کنند.تاريخ : ۱٤ اسفند ۱۳٩۱ | ٩:۱٧ ‎ق.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ