سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: تمام حواس‌مان به بازی با الجزیره است و می‌خواهیم این تیم را شکست بدهیم.


تونی اولیویرا پس از پیروزی سه بر یک برابر فجر سپاسی در جمع خبرنگاران گفت: نیمه اول را خوب شروع کردیم اما در نیمه دوم با احتیاط بازی کردیم اگر چند موقعیت گلزنی را از دست نمی‌دادیم می‌توانستیم نتیجه‌ای بهتر بگیریم البته از بازی بازیکنان راضی هستم زیرا در نیمه دوم بازی را کنترل کردند و به هدف‌مان که سه امتیاز بود رسیدیم.

وی در مورد اینکه چرا لوپز هر دو پنالتی را زد، گفت: لوپز با تصمیم من پنالتی زد آقای گل لیگ هم اکنون با پنالتی‌های زیادی که زده در صدر گلزنان است.

سرمربی تراکتورسازی در مورد بازی با الجزیره امارات گفت: تمام حواس ما اکنون به آن بازی است. بازی‌های آسیایی سخت‌تر از لیگ است و از فردا تلاش می‌کنیم که برای آن بازی‌ها آماده شویم. از تماشاگران هم که همیشه ما را در گرما و سرما حمایت کردند تشکر می‌کنم و می‌دانم در آن بازی‌ها از ما بیشتر حمایت خواهند کرد. سعی می‌کنیم در این بازی نمایش بهتری ارائه دهیم.

وی در مورد اینکه بعد از 40 سال افتخاری است برای شما و تراکتورسازی که در آسیا حاضر می‌شود، گفت: من هم خودم را جزو مردم تبریز می‌دانم و تلاش می‌کنم که تراکتورسازی موفق شود. شنبه تمرین خواهیم کرد روز یکشنبه تمرین تاکتیکی داریم و دوشنبه تمرین سبکی انجام خواهیم داد البته باید به بازیکنان بالای 30 سال تیم بیشتر استراحت بدهیم. با توجه به انگیزه بازیکنان و پیروزی خوب مقابل فجر می‌توانیم الجزیره را هم شکست دهیم. حریف را آنالیز کردیم و شناخت از این تیم داریم.

وی با اشاره به زمین تمرین و بازی تراکتورسازی، گفت: زمینی که در آن تمرین و بازی می‌کنیم به اندازه زمین‌ های کشورهای حوزه خلیج فارس خوب نیست با این حال تلاش می‌کنیم با بازی زیبا دل هواداران را به دست آوریم و الجزیره را شکست دهیم.تاريخ : ٥ اسفند ۱۳٩۱ | ٦:٢۳ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ