تونی الیویرا گفت: با اینگونه برنامه ریزی سازمان لیگ برتر، تیم ها در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مشکل برمی خورند.


بازیکنان‌مان ماشین نیستند که بتوانند این فشار بازی را تحمل کنند.

سایت گل-تونی اولیویرا امروز به همراه سرخ‌پوشان آذربایجانی در تبریز نتیجه‌ی بسیار خوبی را کسب کرد تا پنجمین پیروزی خانگی خود در نیم‌فصل دوم را برابر نفت تهران باطراوت جشن‌ بگیرد و بیش از پیش مدعی عنوان قهرمانی باشد.

بازی چطور بود ... ؟

بازیکنان ما ماشین نیستند که بخواهند فشار سنگین این بازی را تحمل کنند. بازی فشار سنگینی داشت و به همین دلیل به مشکل برخوردیم. در ابتدای بازی، نفت بهتر بازی کرد و مهدی ثابتی با چند موقعیتی که گرفت، نگذاشت تیم حریف به گل دست یابد.

پیروزی برابر نفت ... ؟

بازی با تیم نفت سخت بود. آنها از تراکتور شناخت داشتند و تراکتور در این بازی کند بازی کرد و به همین دلیل بازی سختی داشتیم و در یک اتفاق و شانس به گل دوم رسیدیم. همیشه اینگونه نیست که هر چیزی که بخواهیم عملی شود و هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست.

پیروزی و ماندن در کورس قهرمانی ... ؟

به سه امتیاز این بازی احتیاج داشتیم تا پا به پای استقلال در کورس قهرمانی قرار بگیریم. این پیروزی به قرار گرفتن ما در کورس کمک خوبی کرد.

انتقادی از تونی اولیویرا ... ؟

ما مشکلات مالی برخورده‌ایم که برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید این مسائل برطرف شود تا بتوانیم با قدرت حاضر شویم. سردار جعفری تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می‌دهد اما کمکی صورت نمی‌گیرد. مطمئن باشید ما پیشرفت نمی‌کنیم. قهرمانی در لیگ برتر و نتیجه گرفتن در آسیا نیازمند کمک مالی است.

حمایت تماشاگران و مشکلات مالی ... ؟

8 ماه در کنار بازیکنان هستم و آنها را می‌شناسم. درست است تماشاگران آذربایجانی حمایت خوبی انجام می‌دهند و وزنه سنگینی هستند اما در کنار آن باید حمایت مالی هم وجود داشته باشد. تراکتور یک تیم جدی است و به آن چیزی که تعهد کرده است عمل می‌کند و کادر فنی و بازیکنان وظایف خود را به صورت جدی انجام می‌دهند اما امیدوارم هر چه زودتر از این مشکلات مالی رهایی یابیم.تاريخ : ۱٤ اسفند ۱۳٩۱ | ٧:٤٧ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ