دهنوی: مطمئنم نصف ورزشگاه مال تراکتوری‌هاست/ 

مقابل نفت حواس‌مان بود سه‌اخطاره نشویم


استقبال کم هواداران در بازی مقابل نفت تهران توی ذوق می‌زد. اگر استادیوم را پر می‌کردند قدرت نفت تهران به این حد نمی‌شد

حرف و حدیث‌ها درباره دیدار استقلال- تراکتور و تقسیم سکوهای ورزشگاه آزادی همچنان ادامه دارد و این بار قاسم دهنوی هافبک تراکتورسازی است که می‌گوید روز جمعه نصف استادیوم متعلق به هواداران تراکتورسازی است.

به نقل از ایسنا، قاسم دهنوی درباره بازی حساس با تیم استقلال گفت: این بازی برای ما و استقلال بسیار حیاتی است و در زمین قدرت و شرایط هر تیمی مشخص خواهد شد. ان‌شاءالله ما مزد زحمات‌مان را در این بازی بگیریم و این سه امتیاز را کسب کنیم. اگر در این بازی به نتیجه‌ خوب دست نیابیم، شرایط برایمان در جدول رده‌بندی سخت می‌شود و تمام فکر و ذهن‌مان را برای این پیروزی معطوف ‌کرده‌ایم.

وی ادامه داد: ان‌شاءالله بازی خوبی را انجام داده و سه امتیاز بازی را کسب کنیم. می‌دانیم که کار مشکلی داریم و ان‌شاءالله با تمام قدرت بازی خواهیم کرد.

دهنوی درباره حضور پرشور هواداران تراکتور در این بازی بیان کرد: هیچ وقت هواداران ما را تنها نگذاشته‌اند، ولی در بازی مقابل نفت تهران استقبال خوبی از این بازی نکردند. با این حال اطمینان دارم مقابل استقلال نصف استادیوم را هواداران تبریز و متعصب‌مان پر خواهند کرد.

وی ادامه داد: دوست داریم هواداران همیشه حضور پرشور داشته باشند و با بودن آنها انگیزه بیشتری داریم. استقبال کم هواداران در بازی مقابل نفت تهران توی ذوق می‌زد. اگر استادیوم را پر می‌کردند قدرت نفت تهران به این حد نمی‌شد. ما نیز تلاش خواهیم کرد بازی خوبی ارائه کنیم تا با کسب نتیجه‌ مطلوب هواداران را خوشحال کرده و خسته نباشید بگویم.

بازیکن تراکتورسازی درباره برنامه این تیم برای ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: ما در لیگ قهرمانان آسیا بازی به بازی جلو خواهیم رفت و ان‌شاءالله در آسیا نیز نماینده شایسته‌ای برای کشورمان و مردم خوب آذربایجان باشیم. تمامی تلاشمان را خواهیم کرد. در آسیا با داشتن هواداران پرشورمان حرف‌هایی برای گفتن داریم. تیم‌های آسیایی با دیدن تماشاگران خوب‌مان هراس و ترس خواهند داشت تا به چه شکلی بازی کنند.

قاسم دهنوی درباره بازی چند روز پیش این تیم با نفت تهران بیان کرد: پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سختی شود. بازی را خیلی بد شروع کردیم و نفت چند موقعیت خوب داشت که می‌توانست به گل دست یابد ولی خدا را شکر که فوتبال روی خوش خود را به ما نشان داد و توانستیم در فاصله زمانی کم، دو گل به ثمر برسانیم.

بازیکن تیم تراکتور ادامه داد: به دلیل دو اخطاره بودن تعدادی از بازیکنانمان از جمله خود من می‌خواستیم سه اخطاره نشویم تا بازی مقابل استقلال را از دست ندهیم. بازی بدی انجام ندادیم، ولی رضایت‌کننده هم نبود. مهم سه امتیاز بود که کسب کردیم.تاريخ : ۱٦ اسفند ۱۳٩۱ | ۱٠:٥۱ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ