برعکس خیلی‌ها که می‌گویند این بازی 100 امتیازی است یا 6 امتیازی من معتقدم این بازی فقط 3 امتیاز دارد اما 3 امتیاز خیلی حیاتی.


دیدار استقلال- تراکتور برای فرزاد حاتمی که از تراکتور جدا شده و به استقلال آمده می تاواند جذاب باشد و حساس. فرزاد حاتمی که بعد از مدتها، سکوت خود را شکسته به سوالات خبرنگار گل پاسخ می دهد.

_ بازی با تراکتور؟

یک بازی سخت و پرفشار. هر تیمی در این بازی برنده شود 70 درصد راه قهرمانی را طی می کند. هم ما فوتبال بازی می کنیم و هم تراکتورسازی. پس بازی زیبا از آب در می آید و تماشاگرپسند. امیدوارم در کنار این بازی زیبا استقلال بتواند 3 امتیاز را کسب کند تا به قهرمانی نزدیکتر شویم.

_ بازی چند امتیازی؟

برعکس خیلی ها که می گویند این بازی 100 امتیازی است یا 6 امتیازی من معتقدم این بازی فقط 3 امتیاز دارد اما 3 امتیاز خیلی حیاتی. 3 امتیازی که می تواند پایان راه تیم برنده برای قهرمانی باشد.

_ تراکتورسازی؟

یک تیم خوب و منسجم است. کار گروهی را خوب انجام می دهد و مربی این تیم با قلبش تراکتورسازی را هدایت می کند. اولیویرا انسان خوبی است که 5،6 ماه شاگردش بودم. تا توانستم از تجربیات او استفاده کردم اما اواخر دوست نداشت از من استفاده کند. من هم برای اینکه خراب نشوم و روی نسمکت ننشینم ترجیح دادم جدا شوم و به استقلال بیایم.

_ورزشگاه؟

اگر ظرفیت ورزشگاه تکمیل شود باید 10 درصد سکوها را به تراکتورسازی بدهند. در غیر اینصورت من معتقدم ورزشگاه نباید خالی بماند و هوادارا تراکتورسازی باید داخل بیایند و بازی را از نزدیک ببینند.. به شرطی که سکوها از سوی استقلالی ها اشغال نشود.

_ آماده ای؟

شرایطم بد نیست. یک سرماخوردگی داشتم که دکتر ستوده کمکم کرد تا برطرف شود. یکی دو روز تمرین نکردم اما حالا آماده هستم تا برای استقلال بازی کنم.

_ کری؟

در این فوتبال فقط برای محسن بنگر کری می خوانم. اگرذ حنیف هم در تیم مقابلم بازی کند برای او هم کری می خوانم. جز این دو نفر برای کسی کری نمی خوانم. حتی تراکتوری ها که رفقایم هستند و حتی ممد نصرتی که با او رابطه خیلی خوبی دارم.

_ هواداران تراکتور؟

هواداران تراکتورسازی را خیلی دوست دارم. هواداران اصیل این تیم می دانند که چطور برای این تیم بازی می کردم. من در 3 بازی اول فصل با مینسک پاره برای تراکتور بازی کردم. همه شاهد بودند که مصدومم اما چون تیم به من نیاز داشت بازی کردم. وقتی هم دیدم که برخی از اعضای کادرفنی دارند خرابم می کنند ترجیح دادم نباشم. دوست نداشتم هواداران تراکتورسازی فرزاد حاتمی را روی نیمکت ببینند. حالا هم نمی دانم انها مرا تشویق می کنند یا تنبیه. اما هر چه هست همه آنها را دوست دارم.

_ پیغام برای هواداران تراکتور؟

من آذری هستم و به هواداران تراکتورمی گویم یاشاسین تراختور، یاشاسین آذربایجان.

_ دقیقه 60؟

تونی عادت داشت همیشه مرا دقیقه 60 تعویض می کرد. چه یک گل می زدم و چه دو گل. همیشه مرا دقیقه 60 تعویض می کرد و من هم عادت داشتم تا عقربه ساعت به دقیقه 60 می رسید بیایم کنار زمین و تعویض شوم. الان هم می ترسم وقتی دقیقه 60 شد تونی به امیر قلعه نویی بگوید که مرا تعویض کند.

_ شادی گل؟

یکی از دوستانم به من گفت فلان روزنامه از قول تو نوشته که چطور خوشحالی می کنی. باور کنید من 2،3 هفغته است که مصاحبه نکرده ام و این اولین مصاحبه من است. حرفی درباره شادی گل نمی زنم و هنوز هم تصمیمی در این رابطه نگرفته ام. هر چه هست دوست ندارم هواداران تراکتورسازی از من دل چرکین و ناراحت شوند.

 

گلتاريخ : ۱٦ اسفند ۱۳٩۱ | ۱٠:٥۱ ‎ب.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ