این روزها بر سر حضور هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی حرف و حدیث های زیادی به وجود آمده است.

در شرایطی که مسئولین باشگاه استقلال پایشان را در یک کفش کرده اند تا در بازی روز جمعه مقابل تراکتورسازی فقط ده درصد سکوهای ورزشگاه در اختیار تراکتوری ها قرار بگیرد، بازیکنان تراکتورسازی درباره این مضوع اظهارنظرات جالی دارند.


آنها پاسخ این سوال را که «آیا ورزشگاه آزادی یادگار امام(ره) تبریز می شود؟» را اینگونه می دهند:
*دهنوی: نمی دانم چند هزار نفر به ورزشگاه می آیند اما فکر کنم هواداران تراکتورسازی در روز جمعه بیشتر از استقلالی ها باشند اما حیف که نمی گذارند وارد ورزشگاه شوند!
* ابراهیمی: من احساس می کنم 60 هزار نفر از هواداران ما به آزادی بیایند و امیدوارم بگذارند وارد ورزشگاه شوند. من یک سوال هم از مسئولین دارم؛ مگر استقلال و پرسپولیس که به شهرستان ها می روند، هم هوادارانشان فقط در ده درصد ورزشگاه می نشینند؟ یا در دربی پایتخت مگر میزبان و میهمان رعایت می شود؟ این مساله عادلانه نیست و باید اجازه دهند هواداران ما به ورزشگاه بیایند.
* کیانی: من شک ندارم 150 هزار هوادار تراکتورسازی روز جمعه به ورزشگاه آزادی می رود اما همه آنها اجازه ورود پیدا نمی کنند.
* اسدی: اگر به هواداران ما جا بدهند، سکوهای بالای استادیوم هم با هواداران تراکتور می شود، پشت ورزشگاه هم پر می شود و میدان آزادی تهران هم پر از هواداران تراکتورسازی می شود!
* ثابتی: من مطمئنم هواداران تراکتور از استقلالی ها بیشتر خواهند بود.
*حسینی: هیچ چیزی نمی تواند جلوی شور و شعف هواداران تراکتورسازی را بگیرد. به نظر من بیشتر از 100 هزار نفر به استادیوم می روند.
* فروزان: فکر می کنم 99 هزار نفر برای تماشای بازی به استادیوم بیایند اما قطعا نمی گذارند همه آنها وارد زمین بازی شوند.تاريخ : ۱٧ اسفند ۱۳٩۱ | ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ | نویسنده : هواداران وایقانی | نظرات ()
  • راه بلاگ | تک تاز بلاگ