ادینهو: گل زدن به استقلال را دوست دارم

ادینهو فردا صبح عازم برزیل می‌ شود تا برای به دنیا آمدن پسرش کنار خانواده اش باشد.

فردا به برزیل می‌ روم

برای بدنیا آمدن پسرم فردا صبح به برزیل می‌ روم و از کادر فنی و باشگاه اجازه گرفتم. هفته آینده به تبریز برمی گردم تا برای بازی با پدیده در جام‌حذفی برای تراکتور بازی کنم.

دوست داشتم به استقلال گل بزنم

بازی دیروز مقابل استقلال عالی بود و خودم هم خیلی دوست داشتم به استقلال گل بزنم و خیلی خوشحال هستم به استقلال گل زدم. قبلا هم با تیم های دیگر به استقلال گل زده بودم و خوشحالم که دهمین گلم را وارد دروازه استقلال کردم.

از خوشحالی هواداران عکس گرفتم

قبل از شروع بازی به عکاس باشگاه گفته بودم اگر در این بازی گل بزنم باید دوربینت را به من بدهی تا از هواداران عکس بگیرم. بعد از گل هم این کار را کردم و از خوشحالی هواداران عکس گرفتم. کاش بازی را با همین گل می‌ بردیم.

ثابت کردم طلسم نشده ام

در چند بازی قبلی که شماره 10 پوشیده بودم همه می‌ گفتند طلسم شده ام اما ثابت کردم اینطور نیست و با همین شماره در 2 بازی قبلی گل زدم. باید در بازی های آینده تمرکز داشته باشم تا گل بزنم. من با 25 گل می‌ خواهم آقای گل شوم و امسال قهرمانی و آقای گلی برای تراکتور است.

حیدری بازیکن بزرگی است

در مورد داوری زیاد صحبت نمی‌ کنم و تمرکزم روی بازی است. اما واقعا نمی‌ دانم چرا 5 دقیقه وقت تلف شده گرفت. بازی دیروز تمام شد و من به بازی با پدیده در لیگ‌برتر فکر می‌ کنم. با خسرو حیدری دعوا نکردم و در بازی از این مسائل پیش می‌ آید. حیدری بازیکن بزرگی در استقلال و تیم‌ملی است و من با او خارج از زمین دوست هستم.

/ 0 نظر / 19 بازدید