اولیویرا: خیلی خوب بودیم

به نقل از تسنیم، وی افزود: الاتحاد تیم قدرتمندی است اما از این تیم قوی‌تر بودیم و نشان دادیم با اخراج علی کریمی هم می‌توانیم این تیم را شکست دهیم.

اولیویرا با تأکید بر اینکه تراکتورسازی عالی بازی کرد، گفت: بازیکنان تراکتورسازی از فرصت‌ها به طور کامل استفاده کرده و همان تیمی بودند که انتظار داشتیم. با آمادگی کامل به این دیدار آمده بودیم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اعلام لیست تیم ملی آیا حضور تنها دو بازیکن تراکتورسازی در این لیست کم نیست، تصریح کرد: این نظر کی‌روش بوده و نمی‌توانم به او بگویم چه کسی را دعوت کن و چه کسی را دعوت نکن.

سرمربی تراکتورسازی در خصوص اینکه چرا علی کریمی به تیم ملی دعوت نشد عنوان کرد: لیست تیم ملی اعلام شده و اکنون نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. این مسئله به نظر کی‌روش برمی‌گردد و هیچ اعتراضی نمی‌توانیم بکنیم.

اولیویرا با اشاره به حاشیه سازی الاتحاد در دیدار امروز مقابل تراکتورسازی افزود: الاتحاد تیمی است که در بازی‌های خودش حاشیه سازی و به داوری زیاد اعتراض می‌کند. حاشیه سازی آنها در دیدار امروز طبیعی بود. با توجه به اینکه تحت فشار قرار داشتند انتظار می‌رفت که این عکس العمل‌ها را از خودشان نشان دهند.

این مربی درباره داوری این دیدار گفت: داوری اصلا در سطح آسیا نبود و داور به خوبی قضاوت نکرد، البته ما نباید انتظار زیادی از داور داشته باشیم.

اولیویرا در خصوص اینکه تراکتورسازی نمایشی متفاوت از بازی مقابل راه‌آهن از خود نشان داد، تصریح کرد: تیم ما امروز با برنامه پیش رفت و همانطور بود که در تمرینات کار کرده‌ بودیم. در تمام نقاط زمین مسلط به بازی بودیم و با کنترل بازی توانستیم از تک موقعیت خود در نیمه دوم به گل برسیم. در نیمه اول اشتباهاتی هم داشتیم اما فرصت‌های خوبی را نیز از دست دادیم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز ادامه داد: در نیمه دوم با اخراج علی کریمی تعادل تیم مقداری به هم خورد اما با آمدن فرشاد احمدزاده سعی کردیم تعادل را به تیم بازگردانیم.

اولیویرا در مورد اینکه چرا تماشاگران تراکتورسازی نسبت به دیدار فصل گذشته این تیم مقابل الجزیره امارات استقبال کمتری به عمل آوردند، گفت: دلیل این مسئله را نمی‌دانم اما با این وجود آنها امروز به ورزشگاه آمدند و تیمشان را حمایت کردند. امیدوارم در دیدارهای بعدی نیز حمایت آنها بیشتر شود تا باز هم تراکتورسازی به پیروزی برسد.

 

/ 0 نظر / 11 بازدید