برنده واقعی بازی تراکتورسازی با الاتحاد تماشاگران بودند

رسول خطیبی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: تیم تراکتورسازی در نیمه نخست برابر الاتحاد عربستان نمایش فوق‌العاده‌ای داشت و تنها موقعیت‌های این تیم تبدیل به گل نشد.

وی افزود: در مسابقات گروهی به دلیل تعداد بازی کم بین تیم‌ها، نباختن در بازی اول به دلیل عدم شناخت تیم‌ها از یکدیگر بسیار مهم است و تیم تراکتورسازی با وجود اینکه در نیمه دوم 10 نفره شد، اما توانست به پیروزی دلچسبی دست یابد.

خطیبی گفت: برتری تراکتورسازی در نیمه نخست به حدی بود که تیم عربستانی حتی برای یک بار هم جرات نکرد در محوطه جریمه تراکتورسازی ظاهر شود و بعد از اخراج علی کریمی تیم الاتحاد روی دروازه تراکتورسازی حمله کرد، اما در 15 دقیقه پایانی مقهور تاکتیک‌های تونی اولیویرا و حرکت استثنایی کریم انصاری‌فرد شدند.

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی و سپاهان اصفهان به نقش پررنگ انصاری‌فرد در موفقیت‌های اخیر تراکتورسازی اشاره کرده و  ابراز داشت: انصاری‌فرد در برابر مس کرمان با حرکت فوق‌العاده خود سازنده گل قهرمانی تراکتورسازی شد و برابر تیم الاتحاد عربستان نیز گل زیبایی را به ثمر رساند و به نظر من وی در حال حاضر مارادونای آسیا بوده و تراکتورسازی باید هر چه سریع‌تر برای تمدید قرارداد وی اقدام کند.

رسول خطیبی برنده واقعی بازی تراکتورسازی با الاتحاد عربستان را تماشاگران این تیم میزبان ذکر کرده است و گفت: واقعا تماشاگران تراکتورسازی در طول 90 دقیقه با تشویق‌های خود شرایط سختی را برای تیم مهمان فراهم کرده و فرهنگ بالای خود را به رخ آسیا کشیدند.

سرمربی سابق تیم گسترش فولاد گفت: تیم تراکتورسازی بخت اول صعود از این گروه است به شرطی که در دو بازی که در قطر و امارات برابر لخویا و العین خواهد کرد، بتواند دو امتیاز کسب کرده و روند پیروزی در بازی های خانگی خود را حفظ کند.

العین خطرناک‌تر از لخویا است

خطیبی با توجه به سابقه حضورش در فوتبال امارات در مورد شناختش از تیم العین امارات گفت: تیم اماراتی که سابقه قهرمانی در جام قهرمانان باشگاه‌های آسیا را دارد به مراتب خطرناک‌تر از تیم لخویا قطر است.

وی در همین مورد تاکید کرد: در تیم العین آساموا ژیان معروف و همچنین پدیده این روزهای فوتبال امارات که عبدالرحمان نام دارد عضویت دارند و تیم العین در هفته اول نیز برابر لخویا به برتری دست یافت.

مهاجم تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 آلمان در مورد زمان برگزاری بازی برگشت تیم تراکتورسازی برابر العین امارات در تبریز که مصادف با 13 فروردین می‌باشد، گفت: تیم تراکتورسازی حتی اگر در روز اول عید و زمان تحویل سال نو نیز بازی داشته باشد باز هم تماشاگر داشته و هواداران این تیم هیچگاه تیم خود را تنها نخواهند گذاشت.

/ 0 نظر / 14 بازدید