اسدی: دیدار با استقلال حیثیتی است

وی اضافه کرد: شرایط ما در جدول به گونه‌ای است که نه خطر سقوط تهدیدمان می‌کند و نه در کورس قهرمانی هستیم و این موضوع باعث می‌شود حساسیت بازی برای ما پایین باشد اما به دلیل اینکه بازی حیثیتی است می‌رویم که فوتبالی زیبا و جوانمردانه را ارائه کنیم و هر کسی که لیاقت داشت و از موقعیت‌هایش استفاده کرد پیروز شود.

«استقلال تنها در شرایطی می‌تواند به قهرمانی در روز آخر لیگ امیدوار باشد که بتواند از سد تراکتورسازی بگذرد. از همین رو این تیم تبریزی نقش پررنگی در تعیین سرنوشت لیگ دارد.» کاپیتان تراکتورسازی در این رابطه گفت: با تمام وجود در این بازی ظاهر می‌شویم. از آنجایی که این بازی آخرین دیدار لیگ است و پخش مستقیم دارد همه دوست دارند بهترین بازی خود را ارائه دهند.

اسدی در مورد اینکه آیا حساس نبودن این دیدار برای تراکتورسازی باعث می‌شود این تیم بازی بی‌استرس و بهتری ارائه دهد عنوان کرد: روی ما فشاری وجود ندارد. به دلیل اینکه قهرمان جام حذفی شدیم لیگ برایمان بی اهمیت نه ولی کم اهمیت شد و از همین رو برای ما حساسیت زیادی نداشت. در این بازی هم با استرس کمی به میدان می‌رویم و همین موضوع کمک می‌کند تا عملکرد خوبی داشته باشیم. در این مدت تمرینات خوب و شادابی را پشت سر گذاشتیم و با توجه به اینکه استقلال یکی دو بازیکن محروم هم دارد می توانیم از نقاط ضعف این تیم استفاده کنیم. امیدوارم در پایان بازی‌های این هفته هر کدام از تیم‌های مدعی که لیاقت دارند قهرمان شوند.

کریم انصاری‌فرد، مهاجم تراکتورسازی به همراه عنایتی با 13 گل در صدر جدول گلزنان حضور دارند، اسدی در مورد اینکه تا چه اندازه ممکن است این عنوان به مهاجم تیمشان برسد اظهار داشت: شک نکنید انصاری‌فرد آقای گل لیگ می‌شود. در دو سه هفته پایانی نیز تمام بازیکنان از دفاع تا مهاجمان تیم سعی می‌کردیم به کریم کمک کنیم تا بتواند آقای گل شود. امیدوارم برابر استقلال علاوه بر ارائه بازی خوب بتوانیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و کریم را هم به آقای گلی لیگ برسانیم.

بازیکن تراکتورسازی درباره عملکرد تراکتورسازی در طول لیگ گفت: بی اغراق فکر می‌کنم می‌توانستیم جزو تیم‌های بالای جدول که برای قهرمانی می‌جنگند باشیم ولی کیفیت بد زمین و سرمای تبریز در کار ما تاثیرگذار بود. بازی و تمرین در دمای منفی دوازده سیزده درجه مشکل است. اگر این عوامل نبود می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم.

اسدی در مورد لیگ امسال اظهار داشت: در لیگ امسال تیم‌ها نزدیک به هم بازی کردند و بازیکنان درتمام تیم‌ها پخش شده بودند. این مسئله نشان می‌دهد که فوتبال ما دیگر دو قطبی نیست و لیگی که به این شکل برگزار می‌شود بهتر است. اگر لیگ ما کمی منظم‌تر هم برگزار شود شرایط خیلی خوب خواهد بود. امسال در اواخر لیگ نزدیک به یک ماه تعطیلی داشتیم و این اتفاقات باعث می‌شود تیم‌ها نتوانند آمادگی خود را تا شروع دوباره پس از تعطیلات حفظ کنند.

وی در مورد عملکرد خود در این فصل عنوان کرد: امسال سی و سه، چهار بازی انجام دادم و تنها در دو سه بازی به میدان نرفتم. سعی کردم تمام توانم را برای تیم بگذارم و در کنار تمام بازیکنان در دفاع سعی کردم که کمترین گل را دریافت کنیم هر چند امسال چند بازیکن جدید به تیم ما اضافه شد و این موضوع باعث شد هماهنگی کمی زمان ببرد. به هر حال این مربیان هستند که باید در مورد عملکرد من نظر بدهند.

اسدی در مورد اینکه آیا در صورت نرفتن جلالی این تیم می‌توانست دوباره خودش را به جمع مدعیان برساند گفت: وقتی جلالی استعفا داد و دوباره به تیم برگشت باعث شد کمی تمرکز لازم را نداشته باشد. از طرف دیگر حساسیتی هم میان تماشاگران به وجود آمد و صحبت‌هایی شد که در کار تاثیرگذار بود. هواداران تراکتورسازی هم اولیویرا را دوست داشتند و او با تراکتورسازی نتایج خوبی گرفته بود. هر چند نمی‌‎شود نقش جلالی را هم در قهرمانی جام حذفی ما نادیده گرفت. در نهایت با آمدن اولیویرا دوباره توانستیم شرایط خوبمان را پیدا کنیم و قهرمان جام حذفی شویم.

/ 0 نظر / 10 بازدید