کمالوند:بازیکنانی که تراکتور نمی خواهد را نیاز داریم

فراز کمالوند پس از شکست تیمش مقابل تراکتور اظهار داشت: دو تیم پیش از 10 موقعیت گل داشتند.این سه امتیاز در آذربایجان ماند و خوشحالم که تراکتور صدر جدول را حفظ کرد.

سرمربی گسترش درباره وضعیت تیمش گفت:تیمی که فصل پیش دهم شده امسال باید برای مقام نهم می‌جنگید تارتار 5 بازیکن از تیم های سقوط کرده گرفت و دو سه بازیکن از دسته دو و سه جذب کرد من در رختکن تیم به بازیکنانم گفتم که به خودتان بیایید چون با روندی که طی می‌کنیم تیم سقوط می‌کند.

وی ادامه داد: ما باید نیم فصل 5 بازیکن جذب کنیم و تلاش می‌کنیم تا این تیم در لیگ برتر بماند. گسترش فولاد شخصیت باخت به خود گرفته است .من امروز از بازی تراکتورسازی لذت می‌بردم و قبل از سوت آغاز بازی بازیکنانمان نباید از پیش باخته باشند.
کمالوند درباره بحث جابجایی بازیکن بین دو باشگاه تراکتور و گسترش گفت: من به رسول خطیبی گفتم اگر بازیکنی را نمی‌خواهد اجازه ندهد از این شهر به بیرون برود ما در گسترش فولاد هستیم و به بازیکنانی که تراکتور نیاز نداشته باشد برای تقویت تیممان نیاز داریم.اگر بخواهیم در نیم فصل بازیکن خارجی جذب کنیم باید به گونه‌ای باشد که 30 -40 درصد از بازیکنان خودمان بالاتر باشد. باید همه کمک کنند تا این سهمیه در استان حفظ شود تا حیف است که سال آینده فقط یک تیم در لیگ برتر داشته باشیم.

/ 0 نظر / 10 بازدید