اولیویرا:‌ العین بهتر از ما بـود

سرمربی تراکتور  از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر العین امارات راضی نیست او تیم حریف را شایسته پیروزی در این دیدار می داند. اما سرمربی العین به ستایش از بازی شاگردانش پرداخت و آنها را شایسته کسب امتیاز دانست.

تراکتور در سومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه سه بر یک برابر العین امارات تن به شکست داد و صدرنشینی را از دست داد.

تونی اولیویرا سرمربی تراکتور  بعد از پایان بازی گفت:‌ العین بازی خوبی را به نمایش گذاشت و از ما بهتر بود. بازیکنان بزرگ این تیم سرنوشت ساز ظاهر شدند و سهم بسزایی در این پیروزی داشتند. اساموا ژیان بهترین بازیکن این دیدار بود. او از فرصت‌های به دست آمده نهایت استفاده را برد.

تونی افزود: در نیمه اول با یک گل عقب افتادیم اما به خود آمدیم و گل تساوی را به ثمر رساندیم. بازیکنان تراکتور اشتباهاتی داشتند. آنها فضا در اختیار بازیکنان العین قرار دادند و آنها به راحتی گل سوم را به ثمر رساندند. برای صعود به مرحله بعد باید در دیدارهای بعدی خود به پیروزی برسیم.

تراکتور  با این شکست چهار امتیازی باقی ماند و با تفاضل گل کمتر نسبت به لخویا به رده سوم جدول رده بندی سقوط کرد. در این گروه العین با 6 امتیاز صدرنشین است. الإتحاد عربستان هم با سه امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار داد.

/ 0 نظر / 10 بازدید