صعود تراکتور به جمع چهار تیم نهایی جام حذفی

شاگردان بی ادعای رسول خطیبی و مهدی تارتار بر میلیاردرهای خوش نشین پایتخت غلبه کردند ، میلیاردر هایی که با مبلغ قراردادی هنگفت آنهم از بیت المال در این بازی فقط  نظاره گر میدان بودند. هر چند با مبلغ قرارداد یک بازیکن این تیم پایتخت همانند خلعتبری می توان بودجه یک فصل تیمی را تامین نمود.

اما در تهران تیم تراکتورسازی بعد از قهر هوادارانش از این تیم و درحالی که چند روزی نیست که مجید جلالی از این تیم کناره گیری کرده، در یک بازی حساب شده با نتیجه دو بر صفر میهمان خود  راه آهن تهران را شکست دادند و خود را به جمع چهار تیم پایانی جام حذفی رساندند و در این مرحله به مصاف یکی از تیم های فولاد یا پرسپولیس خواهد رفت. در صورت صعود فولاد و به دلیل میزبانی این تیم در مقابل پرسپولیس ، بازی بعدی تراکتور در جام حذفی در تبریز برگزار خواهد شد. یقیناً امروز آذربایجان به فرزندانش افتخار می کند.

* هواداران تراکتورسازی وقتی که متوجه شدند گسترش فولاد گلی را در دیدار مقابل پرسپولیس وارد دروازه حریف کرده است به شدت خوشحالی کردند به طوری که توجه نیمکت‌نشینان این تیم روی سکوها معطوف شد.

* تراکتور در این بازی با گلهای کریم انصاری فرد و سعید دقیقی به برتری دو بر صفر رسید تا هر دو گلزن تراکتور در این بازی موفق به گلزنی شوند کزیم انصاری فرد در دیدار قبلی تراکتور در جام حذفی نیز موفق به گلزنی شده بود 

* حدود 10 هوادار که عکس علی کریمی با پیراهن پرسپولیس را در دست داشتند پس از اینکه متوجه شدند پرسپولیس مقابل گسترش فولاد گل خورده است خواستار بازگشت کریمی به پرسپولیس شدند.

* هواداران تراکتورسازی با شعارهای خود با اعلام اینکه پرسپولیس گل خورده است از بازیکنان خود درخواست حمله می‌کردند.

* مهدی کریمیان،علی کریمی و سعید دقیقی به سمت  منصور ابراهیم زاده رفتند.

 * ابراهیم کریمی،مدافع مصدوم سورینت در جایگاه ویژه حضور دارد.

* بهنام برزای در دقیقه 35 جانشین علیرضا عظیمی شد.

* حدود 2000 تماشاگر در ورزشگاه تختی حضور دارند.

* لوکا بوناچیچ که در این بازی یکی از تماشاگران مسابقه است درباره شایعه بازگشت خود به فوتبال ایران عنوان کرد:نه،بحثی برای بازگشت من مطرح نیست و فقط برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آمدم.

* علی خسروی پس از 60 هفته به نظارت پرداخت.

* سید علی حسینی، مدافع سورینت پس از گل دوم تیم تراکتورسازی به شدت به کمک داور معترض شد.

پیمپائو بازیکن جدید تراکتور در این بازی دقایقی فرصت حضور در میدان را بدست آورد و در یکی از صحنه ها سانتر ارسالی فخرالدینی را با ضربه برگردان زیبایی راهی دروازه حریف کرد ولی توپ با اختلافی کم از بالای دروازه به اوت رفت 

* راه اهن در آخرین دقایق بازی می توانست یکی از گلها را تلافی کند ولی فخرالدینی توپ را از روی خط برگرداند
* تراکتور پس از 6 بازی نا موفق در لیگ برتر سرانجام در جام حذفی موفق به پیروزی شد 

تراکتور در جام حذفی امسال دو بار به میدان رفته و در هر دو مسابقه با نتیجه مشابه دو بر صفر به برتری رسیده است دیدار اول این تیم نیز در برابر ماشین سازی تبریز به دلیل کناره گیری حریف به نفع تراکتور اعلام شد 

 

/ 0 نظر / 11 بازدید