من سرباز هستم و وضعیتم با سایر بازیکنان تیم فرق می‌‌کند.

فرشاد احمدزاده بازیکن جوان و با آتیه تراکتورسازی در طول فصل بازی‌های خوبی را برای این تیم پرطرفدار انجام داده است. احمدزاده که در بازی‌های آسیایی تراکتورسازان نیز خوش می‌‌درخشد به آینده تیم درخصوص مسائل فنی امیدوار است. با او قبل از انجام دیدارهای مهم دیروز مصاحبه‌ای انجام دادیم که از نظرتان می‌‌گذرد:

: چرا تراکتور در هفته های پایانی مسابقات لیگ زیاد درخشش نداشت؟

اینطور نبود. هر تیمی ممکن است با توجه به شرایط مسابقات به مصاف حریفان برود. ما هم طبیعی بود که پس از کسب عنوان قهرمانی جام‌حذفی خیالمان از بابت سهمیه آسیا راحت شود.

: یعنی قهرمانی در لیگ برتر برای شما مهم نبود؟

چرا مهم نبود؟! ما همیشه تمام توان خود را به کار می‌‌گیریم تا از حیثیت فوتبال آذربایجان دفاع کنیم. اینطور نبود که ما در یک بازی بی‌‌تفاوت باشیم و با جان و دل بازی نکنیم.

: شما دوست داشتید امسال کدام تیم قهرمان شود؟

با توجه به شرایط جدول پیش‌بینی من این بود که تیم فولاد یا نفت قهرمان شوند. مطمئن باشید ما اگر در جام‌حذفی قهرمانی نمی‌‌شدیم انگیزه بازیکنان دو چندان می‌‌شد و ما هم می‌‌توانستیم مدعی باشیم.

: به عنوان بازیکن تیم ناراحت نیستی که تراکتور در هفته‌های پایانی از کورس مسابقات عقب ماند؟

دل من هم از این بابت می‌‌سوزد که چرا نتوانستیم در هر دو جام مدعی باشیم اما خودتان هم خوب می‌‌دانید تراکتور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هم درگیر است و ما باید تا آن حد حرفه‌ای شویم که بتوانیم روزی در هر سه جام مدعی باشیم. بالاخره درگیر دو جام یا سه جام بودن آسان نیست. البته این را هم بگویم قبول دارم که خودمان هم کمی سهل‌انگاری کردیم.

: بازی مهم با الاتحاد را چطور ارزیابی می‌‌کنید؟

ما اگر این بازی را ببریم 90 درصد شانس صعود خواهیم داشت. ما هم در آسیا با هیچ تیمی شوخی نداریم و با تمام قوا و با چنگ و دندان به مصاف حریفان می‌‌رویم. بازی‌های آسیایی با بازی‌های لیگ زمین تا آسمان فرق دارد. ما در بازی آخرمان در آسیا آن هم در تبریز مساوی کردیم. الاتحاد را باید حتما ببریم تا نتایج ضعیف‌مان جبران شود.

: قبول داری از داور کارت بچه‌گانه‌ای دریافت کردی و اخراج شدی؟

خوب پس از گلزنی تیم خوشحال بودم و خودم هم نفهمیدم چه کار کردم و پرچم نقطه کرنر را برداشتیم و...

: تونی بعد از آن حرکت حرفی نزد؟

نه، در رختکن چیزی نگفت اما در تمرین گفت، آخرین بارت باشد که از این کارها می‌‌کنی.

: این روزها آماده‌تر ظاهر می‌‌شوی. در بازی با العین گل زدی و در بازی قبلی تیم هم که پاس گل دادی؟

لطف خدا شامل حالم ‌‌شد و من همیشه تلاش می‌‌کنم تا برای تیم موثر باشم.

: شما چقدر از مبلغ قراردادت را گرفته‌ای؟

من 60 درصد مبلغ قراردادم را گرفته‌ام.

 

: از نظر شما آیا در تیم تراکتورسازی بین بازیکنان تبعیض قائل می‌‌شوند؟

من سرباز هستم و وضعیتم با سایر بازیکنان تیم فرق می‌‌کند.

 

: برای دعوت به تیم‌ملی امید داری؟

با توکل به خدا تلاش می‌‌کنم بتوانم به زودی نظر مساعد مربیان تیم‌ملی را به خود جلب کنم بالاخره همه آرزو دارند روزی ملی‌پوش شوند.

: در مورد حرف‌های طرفداران بعد از بازی با نفت تهران چه نظری دارید؟

به نظر من هیچ کس نمی‌‌تواند تیم‌های آذربایجان را زیر سئوال ببرد. من که فکر نمی‌‌کنم گسترشی‌ها اهل تبانی باشند. اکثر بازیکنان گسترش بومی هستند و آنها خودشان را خراب نمی‌‌کنند. به هر حال شاید طرفداران هم دلایل خاص خود را داشته باشند.

: حرف خاصی برای گفتن دارید؟

الان باید تیم‌ملی برای حضور قدرتمندانه در مسابقات آسیایی برنامه‌ریزی کند و حرف زدن از تبانی و این حرف‌ها باعث تضعیف فوتبال ما خواهد شد. ما هم باید نگاهی ملی به فوتبال‌مان داشته باشیم.

/ 0 نظر / 11 بازدید