کیانی: ما مدیون هوادارانمان هستیم که در سرما به ورزشگاه می آیند.

مهدی کیانی در گفتگو با خبرنگار ایپنا، درخصوص دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اظهارداشت: فکر می کنم ذوب آهن را دست کم گرفته بودیم و می توانستیم مقابل این تیم بهتر باشیم. وقتی گل اول را خوردیم، غافلگیر شدیم اما خیلی زود به خودمان آمدیم و توانستیم بازی را مساوی کنیم.
وی ادامه داد: موفق به زدن گل دوم هم شدیم اما روی یک اشتباه گل خوردیم و بازی برده را با تساوی عوض کردیم که نباید این اتفاق رخ می داد. ما ۲ امتیاز مهم را در تبریز از دست دادیم و امیدوارم این موضوع به ضررمان تمام نشود. اگر به دنبال قهرمانی هستیم دیگر نباید در بازیهای خانگی امتیاز از دست بدهیم.
کیانی درباره رقابت مدعیان در صدر جدول افزود: به نظر من رقابت مدعیان از این هم فشرده تر می شود. الان ۳ تیم ۳۳ امتیازی در صدر جدول هستند و استقلال و فولاد هم با ۳۲ امتیاز در تعقیب این ۳ تیم. به نظر من اصلا نمی توان پیش بینی کرد کدام تیم قهرمان می شود چون بازیهای رو در روی مدعیان خیلی حساس هستند. 
هافبک تراکتور با اشاره به دیدار این تیم مقابل سپاهان گفت: بازی سختی داریم. ما مدیون هوادارانمان هستیم که در سرمای آزربایجان به ورزشگاه می آیند و از تیم حمایت می کنند. امیدوارم در بازی با سپاهان جواب حمایتهای آنها را بدهیم و با کسب پیروزی دلشان را شاد کنیم و از بقیه مدعیان هم سبقت بگیریم. ما مقابل سپاهان محکوم به برد هستیم و می توانیم با شکست دادن این تیم آنها را از کورس قهرمانی خارج کنیم.

/ 0 نظر / 10 بازدید