گستـرش 1 - تـراکــتــور 3 ؛ بـرد بـدون شیـریـنـی تـراکــتــور

حساس‌ترین دیدار هفته سیزدهم در تبریز بین تیم‌های گسترش فولاد و تراکتور برگزار شد که شاگردان خطیبی پیروز این میدان بودند.

هفته سیزدهم لیگ برتر، ساعت16:50، ورزشگاه: یادگار امام (سهند) تبریز، تماشگر: 25000 نفر
داور:محمدرضا اکبریان، کمک ها:رضا سخندان-مهدی الوندی
اخطار: علیرضا نقی زاده 71 از گسترش فولاد، مهدی کیانی 92 از تراکتور
گل: فرشاد احمدزاده 7، ادینهو (14و88) برای تراکتور، جابر انصاری 27 برای گسترش فولاد

گسترش فولاد: رودریگو، امید نظامی پور(90 حمید جوکار)، میلاد جهانی، مرتضی اسدی، میثم نقی زاده(60 یوسف سیدی)، محمد خمیسی، علیرضا نقی زاده، علی لطیفی، مگنو باتیستا، مهرداد بایرامی، جابر انصاری
سرمربی: فراز کمالوند

تـراکـتــور: حامد لک، محمد ایرانپوریان، حبیب گردانی، دیتمار، میرهانی هاشمی، شاهین ثاقبی، مهدی کیانی، فرشاد احمدزاده(90احمد کامدار)، شهریار شیروند، محسن دلیر(48 سامان نریمان جهان) و ادینهو(88 آقایی)
سرمربی: رسول خطیبی

شرح گل:
1-0(تراکتور)فرشاد احمدزاده از میانه میدان صاحب توپ شد و نفوذ کرد که مدافعان گسترش را جا گذاشت و با شوت محکمی دروازه را باز کرد.
2-صفر(تراکتورسازی)حبیب گردانی توپ را ارسال کرد و در شلوغی محوطه جریمه به ادینهو رسید که با یک شوت سرضرب توپ را وارد دروازه کرد.
1-2(گسترش):میلاد جهانی از میانه زمین توپ را به محوطه جریمه ارسال کرد که جابر انصاری با یک ضربه تک ضرب گل زد.
1-3(تراکتورسازی)ایرانپوریان کرنر زد که توپ به نریمان جهان رسید و روی او خطای پنالتی کردند. ادینهو این ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد.

دقایق حساس:

دقیقه 10: ادینهو پا به توپ جلو رفت که ضربه او را دروازه بان گسترش به کرنر فرستاد.
دقیقه 25: اوت میلاد جهانی به به مهرداد بایرامی رسید و او با پا به توپ مدافع تراکتور را پشت سرگذاشت و به انصاری پاس داد که لک توپ را دفع کرد.
دقیقه 38: حبیب گردانی از سمت چپ نفوذ کرد و چند مدافع را پشت سر گذاشت که شوت او از فاصله 25 متری با فاصله کمی به اوت رفت.
دقیقه 51:روی ضربه کرنر علی لطیفی ،علیرضا نقی زاده با یک ضربه سر زیبا دروازه لک را تهدید کرد.
دقیقه 53:شاهین ثاقبی توپ را برای ادینهو ارسال کرد که او در موقغیت تک به تک توپ را به بالای دروازه فرستاد.
دقیقه 68:فرشاد احمدزاده از کنار زمین توپ را سانتر کرد که سامان نریمان جهان صاحب توپ شد و ضربه محکم و چکشی او به بیرون رفت.
دقیقه 76:توپ ارسالی مهدی کیانی به ادینهو رسید که او بعد از پشت سر گذاشتن 3 مدافع گسترش با برخورد با دروازه بان حریف متواقف شد و داور خطا نکرد.
دقیقه 82:ادینهو نفوذ کرد و توپ را به ایرانپوریان رساند که مدافعان گسترش شوت او را برگشت دادند و توپ به گردانی رسید و شوت او از راه دور بیرون رفت.
دقیقه 86:سامان نریمان جهان از میانه میدان پیشروی کرد که شوت محکم او را رودریگو دروازه بان گسترش به خوبی گرفت.

حواشی بازی:
*تمام بازیکنان گسترش فولاد برای رسول خطیبی گل بردند و از سوی تراکتوری ها هم مهدی کیانی، ایرانپوریان، ثاقبی، نوشی صوفیانی و حبیب گردانی برای کمالوند گل بردند.
*بعد از اینکه ادینهو گل زد، توپ را زیر پیراهنش گذاشت و خبر از پدرشدنش را به هواداران داد.

/ 0 نظر / 14 بازدید