طالبی: آرامش تراکتورسازی را دزدیدند و بردند

در یک خانواده همه در خوشی و ناراحتی با یکدیگر شریک هستند و همه جزوی از هم هستند اما در این زمان خانواده ما به هم ریخته و مهمترین اصل خود را از دست داده است.
وی ادامه داد: این اصل ثبات و آرامش تیمی است که به این راحتی ها هم به تیم باز نخواهد گشت. در تیمهای پر طرفدار همیشه حاشیه های بیرونی نقش عمده ای دارند اما در تیم ما مشکلات در داخل تیم است، نه بیرون تیم که این مایه تاسف است.
مدافع تیم تراکتورسازی همچنین گفت: در همه تیمها اختلاف نظر وجود دارد و همیشه کسانی هستند که با نظر طرف مقابلشان هم سویی نداشته باشند اما من فکر می کنم در باشگاه تراکتورسازی همه دوست دارند بهترین تصمیم را بگیرند اما هر تصمییمی تاوانی دارد که آن را باید پرداخت کرد.
طالبی در باره فاکتورهایی که تیمش در این زمان احتیاج دارد، گفت: من فکر می کنم هر تیمی برای کسب قهرمانی و مدعی بودن چند فاکتور را احتیاج دارد؛ یکی از انها همدلی در باشگاه است که از ارکانهای مختلف شکل می گیرد. باید بگویم از دربان در ورودی باشگاه تراکتورسازی تا مدیر عامل همه باید همدل باشند. آرامش تیم ما را دزدیده و برده اند. وقتی تیمی با پتانسیل تراکتورسازی پرسپولیس را به راحتی شکست می دهد پس توانایی کارهای بزرگتری را نیز دارد.
وی در پاسخ به این پرسش که چه کسی مقصر این عوامل است، افزود: همه آماده اند که کار کنند و تلاش تا مزد زحمات خود را بگیرند. کار ندارم کی می رود و کی میاید اما از عدل خدا به دور است که مشکلات را گردن کسی بیندازیم یا کسی را بخواهیم محاکمه کنیم. امیدوارم به زودی به ان جایگاهی که باید برسیم .

/ 0 نظر / 12 بازدید