تـراکتــور 2 - استقلال 2 ، تـراخـتـور تـنها چـنـد ثـانـیـه کـم آورد.

در ورزشگاه یادگار (سهند) شهر تبریز، دو تیم تراکتور و استقلال تهران به مصاف هم رفتند. این دیدار در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

هفته چهاردهم لیگ برتر، ساعت:16:30، ورزشگاه یادگار (سهند) تبریز، تماشاچی:70 هزار
داور: علیرضا فغانی؛ کمک ها: علی میرزا بیگی ، تورج عیوض محمدی
اخطار: خالد شفیعی (42) از تراکتور، جاسم کرار (57) از استقلال
گل: برهانی 62، صادقی 95 برای استقلال؛ ثاقبی 75، ادینهو 86 برای تراکتور

تراکتور: حامد لک، خالد شفیعی، میرهانی هاشمی، محمد ایران پوریان، حبیب گردانی، شاهین ثاقبی، فرشاد احمدزاده، احمد کامدار، ادینهو، محسن دلیر(85 محمد ابراهیمی) و شهریار شیروند (64 سامان نریمان جهان)
سرمربی: رسول خطیبی

استقلال: محسن فروزان، خسرو حیدری، امیر حسین صادقی، حنیف عمران زاده، پژمان نوری، آرش برهانی(67 یعقوب کریمی)، محمد قاضی(91 خرسندنیا)، سجاد شهباززاده، کرار جاسم(81 هرایر مگوییان)، آندرانیک تیموریان و امید ابراهیمی
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

شرح گل:
0-1(استقلال): آرش برهانی در یک حرکت انفرادی از گوشه محوطه جریمه نفوذ کرد که توپ را به کنج دروازه فرستاد که وارد دروازه شد.
(1-1)تراکتور: شاهین ثاقبی با دریافت توپ در محوطه جریمه به عرض زد و با جا گذاشتن حنیف عمران زاده با پای چپ دروازه فروزان را باز کرد. او پس از گل به سمت هواداران رفت سلام نظامی داد.
2-1(تراکتور): ادینهو روی پاس احمدزاده با فرار از چنگ مگوئیان با فروزان تک به تک شد و با ضربه دقیق گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند.این مهاجم برزیلی بعد از گل لحظات فوق العاده ای را درست کرد.
2 ـ 2(استقلال): دو مدافع وسط استقلال در 5+90 برای تیمشان سرنوشت ساز شدند. عمران زاده روی یک توپ بلند صادقی را صاحب توپ کرد و ضربه روی پای صادقی از پای سر لک وارد دروازه تراکتور شد تا قهرمانی تراکتور در نیم فصل فعلا به تاخیر بیافتد.
شرح بازی:
بازی تهاجمی تراکتور با حداقل برداشت این تیم به پایان رسید. آنها در شرایطی که می توانستند با کمی صبر و حوصله بازی را نگه دارند و قهرمانی شان را در نیم فصل قطعی کنند، بر اثر یک غفلت با ناراحتی زمین را ترک کردند. تراکتور با کسب پیروزی مقابل استقلال باتجربه فقط 10، 15 ثانیه فاصله داشت اما ناگهان امیرحسین صادقی پیشتاخته بازی را با یک ضربه فرصت طلبانه مساوی کرد. بازیکنی که هیچ کس انتظار حضورش در آن موقعیت را نداشت.
این بازی پرماجرا بعد از یک نیمه کسل کننده با گل برهانی از پیله احتیاط بیرون آمد، زمانی که تراکتور سراپا حمله شد و دوبار با ضربات شاهین ثاقبی و لوسیانو ادینهو به آستانه پیروزی رسید اما در شرایطی که همه تبریزی ها خود را برای پیروزی آماده کرده بودند، این امیرحسین صادقی بود که یکی از حساس ترین گل های عمر خود را به ثمر رساند. گلی که استقلال را با روحیه به دربی می فرستد. صادقی با این گل قهرمانی تیم سابقش تراکتور در نیم فصل را یک هفته به تعویق انداخت، اگرچه به نظر نمی رسد سپاهان بتواند فاصله گل تفاضل گل 7تایی خود با تراکتور را جبران کند. این مسابقه تماشایی که در ورزشگاهی مملو از تماشاچی برگزار شد، از آن رقابت هایی است که فوتبال ایران به آن نیاز دارد.


/ 0 نظر / 10 بازدید