تـراکـتـور 1 - الـعـیــن 3 / ژیان تراکتور را چپ کرد

تراکتــور در سومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 و 45 دقیقه در امارات به مصاف العین رفت. این بازی در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود العین به اتمام رسید.

در نیمه اول غیبت محمد نصرتی به دلیل محرومیت و فرشید طالبی به دلیل مصدومیت و نبود مسعود ابراهیم زاده در ترکیب کاملا محرز بود و خط دفاعی تراکتــور بسیار بی‌نظم نشان داد.

در نیمه اول با گل‌های آساموئا ژیان 16 و محمد عبدالرحمن 36 برای العین و میلاد فخرالدینی 42 برای تراکتــور بازی 2 بر یک به سود العین به اتمام رسید.

در نیمه دوم تراکتــور برای جبران یک گل عقب مانده بازی را هجومی شروع کرد و کریم انصاری‌فرد را بعد از 2 هفته مصدومیت وارد زمین کرد. تراکتــور هرچند بیشتر صاحب توپ و میدان بود اما نمی‌توانست موقعیت چندان زیادی را به وجود بیاورد. مصدومیت نوید خوش‌هوا و تعویض اجباری او کار تراکتــور را در دفاع سخت‌تر کرد. دقایقی بعد از این تعویض اجباری آساموئا ژیان در دقیقه 72 گل سوم العین را وارد دروازه تراکتــور کرد تا امید‌های نماینده ایران برای کسب امتیاز کمرنگ‌تر شود.

در این دیدار داود نوشی‌صوفیانی، مرتضی اسدی، میلاد فخرالدینی، نوید خوش‌هوا (70 جواد کاظمیان)، حبیب گردانی، مهدی کیانی، مهدی کریمیان (میثم بائو79)،  علی کریمی، سعید دقیقی، محمد ابراهیمی(57 کریم انصاری‌فرد) و فرشاد احمدزاده برای تراکتورسازی به میدان رفتند.

در کل تراکتـور عملکرد خوبی در این بازی ارائه نکرد و میزبان از نماینده ایران برتر بود.

با احتساب نتایج امروز العین با 6 امتیاز صدرنشین شد. لخویا قطر و تراکتـوربه دلیل تفاضل گل با چهار امتیاز در رده دوم و سوم قرار گرفتند و الاتحاد عربستان با 3 امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.

 

/ 0 نظر / 14 بازدید