امیدوارم در بازی های آسیایی ما را تنها نگذارند.

چرا تراکتور باخت وقتی همه انتظار داشتند راه اهن قعر جدولی را ببرید؟
فوتبال همین است وبرد و باخت دارد. ما هم موقعیت داشاتیم و می توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم و ببریم. اما راه آهن خوب بازی کرد و حق شان هم برد بود.

اما خیلی ها می گویند تراکتور در باد قهرمانی باخت؟
اصلا اینطور نبود . ما از بازی با مس خسته بودیم و 4 روز بعد با راه آهن بازی کردیم . بازی در زمین مس خیلی ما را خسته کرد و اندازه 2 تا 90 دقیقه خسته شدیم. ما هم زیاد بد بازی نکردیم .
هواداران و کارشناسان معتقدند به خاطر اشتباهات لک گل خوردید؟
همه مقصر بودیم و نباید تمام تقصیرها را به گردن یک نفر بیاندازیم. باید در بازی های آینده جبران کنیم که دیگر کسی را مقصر ندانند.
چرا هواداران علیه ابراهیم زاده شعار دهند؟
فقط 3 ،4 نفر علیه ابراهیم زاده شعار دادند و هو کردند. کار آنها اشتباه بود و نباید این کار را می کردند. مسعود جلوی کرمان یکی از بهترین بازیکنان تیم ما بود و خیلی زحمت کشید و هواداران ما باید صبورتر باشند . مسعود تبریزی است و باید بیشتر هوایش را داشته باشند.
انتظار نداشتید هواداران در این بازی ورزشگاه را پر کنند؟
خودمان هم تعجب کردیم . هواداران حتما کار داشتند و نتوانستند به ورزشگاه بیایند. امیدوارم در بازی های آسیایی ما را تنها نگذارند.
با این نتیجه بد خیلی ها می گویند 3 بازی باقی مانده در لیگ را جدی نمی گیرید؟
اصلا اینطور نیست و در این بازی هم شانس نداشتیم. ما با تمام وجود بازی کردیم تا حرف و حدیث پیش نیاید و خیلی خوب بازیکنان آنها را پرس کردیم و تیم ما روی هوا بازی نمی کند و به همین خاطر در این زمین ها به مشکل می خوریم.اگر از موقعیت های نیمه دوم استفاده می کردیم حداقل بازی مساوی می شد که این اتفاق نیفتاد.
تونی بعد از بازی چه حرفی زد؟
ما در بازی با مس خیلی فشار آوردیم و تونی هم خیلی ناراحت بود . باید در 3 بازی آینده خودمان را نشان دهیم.
ظاهرا بازیکنان هم از بد قولی مسئولان باشگاه خیلی ناراحت هستند؟
حرف نزنیم بهتر است. بالاخره بچه ها هم انتظاراتی دارند و امیدوارم در بازی با الاتحاد این مشکلات حل شود.هواداران هم از ما انتظار دارند و نباید شرمنده آنها شویم.
درست است که بچه های تیم از بی پولی و نگرفتن پاداش ناراحت هستند؟
مسئولان وقتی قولی می دهند باید به ان عمل کنند. هر تیم که قهرمان می شود فردا یا پس فردا روز قهرمانی حساب بازیکنان از پاداش ها پر می شود اما در تراکتور هنوز هیچ خبری نشده. بچه ها حق دارند. ما امکانات لازم را نداریم . در کرمان به ما قول دادند اما عمل نکردند. ما بعد از 43 سال قهرمان شدیم اما مسئولان به وعده هایشا عمل نکردند.قول دادند قبل از راه آهن پاداش ها را بدهند که ندادند امیدوارم قبل از الاتحاد این مشکلات حل شود.
تراکتور حتی نتوانست برای بازی های لیگ قهرمانان آسیا بازیکن کمکی بگیرد.. اما باز هم حکایت سال گذشته تکرار شد؟
مسئولان باشگاه باید بازیکن کمکی می گرفتند اما نتوانستند این کار را کنند. ما هم باید با همین بازیکنان کارمام را پیش ببریم و چاره ای نداریم. این هواداران تنها انگیزه ما هستند . در بازی با الاتحاد باید جبران کنیم و گام اول را محکم برداریم.
/ 0 نظر / 10 بازدید